11 niedziela zwykła (16.06.2024)

Stowarzyszenie „Aprite le porte”, które w zeszłą niedziele (9.06.2024) zorganizowało Piknik Rodzinny,„Apriciaki 2024”, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w jego organizacje oraz parafianom za liczny udział. W czasie Pikniku Stowarzyszenie uzbierało kwotę 25000,00zl, którą w całości przekazało na konto naszej parafii. Kwota zostanie przeznaczona na sfinansowanie wystroju naszej świątyni. Ogarniamy Was wszystkich wdzięczną modlitwą.

Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Roberta Wieczorka, misjonarza z Sudanu Południowego. Przed kościołem można wesprzeć jego pracę misyjną datkami składanymi do puszki. Zapraszamy również na stoisko misyjne z kawą, pamiątkami misyjnymi i książkami
o tematyce misyjnej

Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. przy krzyżu Milenijnym.

W piątek 21 czerwca na Mszy Świętej o godz. 8:00 zapraszamy uczniów naszych szkół na uroczyste zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Natomiast o godz. 18:00 uroczyście zakończymy rok formacyjno-duszpasterski. Serdecznie zapraszamy wszystkie Grupy Parafialne do wspólnego dziękczynienia za otrzymane w tym roku łaski.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Grunwaldzkiej i z Czułowa. Serdeczne Bóg zapłać.

Maltańska Służba Medyczna w Krzeszowicach serdecznie zaprasza seniorów na bezpłatną projekcję filmu Bernadetta, cud w Lourdes, do Sali Kinowej Biblioteki w Krzeszowicach, we wtorek 18 czerwca na godz. 15.30.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Czwartek – wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera

Piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana i wyprowadziliśmy z