13 Niedziela Zwykła (30.06.2024)

Dzisiaj o 16.30  zakończenie nabożeństw czerwcowych.

Przypominamy, że w  czasie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna w środy od 8.30 do 9.30 i w czwartki od 17.00 do 18.00.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.00  i od godz. 16.30 do 18.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na piątek, lecz korzystać przed Mszami  św. w ciągu tygodnia.

W zakrystii można zapisywać chorych na wyjazd pierwszopiątkowy . odwiedziny od godz. 9.00.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Nad Potokiem(2), Szarych Szeregów, z Moniek, OSP Czatkowice i pielgrzymi do  Matki Bożej w Odporyszowie. Serdeczne Bóg zapłać.

Środa – święto św. Tomasza, apostoła

Czwartek – święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Sobota – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Filipowskiej prowadzony przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej zaprasza osoby niepełnosprawne i seniorów na zajęcia terapeutyczne. Szczegóły w gablocie przed kościołem.