14 Niedziela Zwykła (7.07.2024)

Dzisiaj o 16.15 zmianka różańcowa. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wykończenie kościoła.

W sobotę 13 lipca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. O 17.30 nieszpory, następnie Msza św. z kazaniem fatimskim i procesją po kościele, po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski.

W dniach 7-11 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Po raz trzeci wyruszy nasza dekanalna grupa z Krzeszowic. Serdecznie zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy już trwają i można ich dokonać w naszej parafii przy okazji każdej Mszy Świętej.

Organizowana jest kolejna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka odbędzie się w piątek 19 lipca do godz. 10.00. Sprzęt można zwozić tego dnia od rana na plac przed kościołem.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Wyzwolenia, Żbickiej(2), z ul. Krakowskiej w Nawojowej Górze i z Tychów. Serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Prałat Andrzej Szczotka organizuje pielgrzymkę do św. Charbela w Libanie w dniach od 16 do 24 października i do Ziemi Świętej od 18 do 24 listopada br. Zgłoszenia do końca lipca u ks. Andrzeja Szczotki.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

Czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy