I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019

Rozpoczęliśmy Wielki Post – czas zbawienia i łaski. Zapraszamy wszystkich na Gorzkie Żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiamy o 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Kazania pasyjne podczas Gorzkich Żali wygłosi ks. Robert Michałek. Zachęcamy ponadto do zachowania w Wielkim Poście abstynencji od alkoholu i wszelkich używek.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum św. Jana Pawła II Nie lękajcie się.

Od przyszłej niedzieli młodzież oazowa będzie rozprowadzać przed kościołem kartki wielkanocne, z których dochód będzie przeznaczony na rekolekcje wakacyjne.

Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Krzeszowicach, ul. Nowa Wieś 59, ogłasza nabór do Przedszkola na rok 2019/20

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła ofiarę złożyły rodziny z ul. Krzemionki, Szarych Szeregów, Żbickiej, Róża M.B. Łaskawej, Róża św. Jana Pawła II  oraz rodzice bierzmowanych dzieci niepełnosprawnych. Serdeczne Bóg zapłać.

Przewodniczący Zarządu Osiedla Żbik zawiadamia mieszkańców, że w dniu 16 marca o godz. 16.00 w remizie O.S.P. Żbik odbędzie się zebranie osiedla.