II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela WIelkiego Postu Ogłoszenia Parafialne św. Jana Pawła II w Krzeszowicach

Zapraszamy wszystkich na Gorzkie żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiamy w piątki o 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

W czwartek w kościele św. Marcina adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do 20.00.

W piątek o godz. 18.30 odbędzie się pouczenie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych w salce przy św. Marcinie.

W przyszłą niedzielę grupa charytatywna będzie kwestowała przed naszym kościołem na dzieła charytatywne w naszej parafii. Potraktujmy tę kwestę, jako jałmużnę postną. Ofiarę tę składamy, żeby wynagrodzić Panu Bogu za grzechy obżarstwa i pijaństwa oraz nieprzestrzeganie postów piątkowych.

Wspólnota Odnowy w Duchu Św. z Czernej zaprasza na Seminarium Odnowy wiary – 17.03. godz. 17.00.

Animatorzy Trzeźwości organizują wyjazd 18. marca do Oświęcimia-Brzezinki na Drogę Krzyżową dla osób uzależnionych i ich rodzin.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Wyzwolenia i Róża Ojca Pio. Serdeczne Bóg zapłać.

Sobota – wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła