II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018

Zapraszamy wszystkich na Gorzkie żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiamy w piątki o 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 16.30 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej w kościele św. Marcina odbędzie się konferencja dla klas VII Szkoły Podstawowej i klas II gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

W sobotę wypada czuwanie modlitewne w Czernej. Bliższe informacje w gablotce.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 – zmianka różańcowa.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie  na budowę i wykończenie naszego kościoła.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Wrzosowej. Serdeczne Bóg zapłać.

Dyrektorzy Szkół Podstawowych: nr 1 im. Adama Mickiewicza i nr 2 im Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach informują, że od dnia 1. do 16. marca b.r. trwają zapisy do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2018/2019 dzieci zameldowanych w obwodzie danej Szkoły Podstawowej. Obowiązek zapisu dotyczy dzieci urodzonych w 2011 r. Zapisów można dokonywać w sekretariatach Szkół Podstawowych:

nr 1 im. Adama Mickiewicza przy ulicy Długiej 22, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30,

nr 2 im Henryka Sienkiewicza przy ulicy Szkolnej 7.

Więcej informacji na stronach internetowych szkół.

Zapraszamy do akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 4.03, w domu parafialnym przy kościele św. Marcina, w godzinach 9-13.