II Niedziela zwykła

Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Msza św. chrzcielna
o godz. 12.00. Strażacy OSP kwestuję na poszkodowaną przez pożar w ubiegłym roku rodzinę Zająców z Filipowic.

Zapraszamy na spotkanie Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży dzisiaj o godz. 18.45 w Domu Parafialnym przy kościele św. Marcina.W każdy wtorek zapraszam na 21.00 na Apel Jasnogórski który prowadzi młodzież z naszej parafii.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do 20.00. w kościele św. Marcina.

Osoby chętne do odmawiania Różańca w ramach Róży Różańcowej proszę o zgłaszanie swojej osoby w zakrystii.

W zakrystii można nabyć płytę DVD z 3-godzinnym nagraniem przebiegu uroczystości konsekracji kościoła wykonaną przez Grzegorza Augustynka w cenie 20 zł.

W minionym tygodniu na budowę kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej (6), Bandurskiego, Dąbrowskiego, Długiej, Grunwaldzkiej (2), Kościuszki, Krawczyńskiego, Kwiatowej, Krzywej, Leśnej, Majowej, Miękińskiej, Modrzewiowej, Na Skarpie, Ogrodowej, Targowej, Polaczka, Powstańców Śląskich, Słonecznej, Sosnowej, Stopki (4), Szarych Szeregów (7), Ślusarczyka, Wrzosowej, Wyzwolenia, Zagrody, Żbickiej (7), Żołnierzy Września, Żwirki i Wigury. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek     – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
Czwartek  – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Program wizyty duszpasterskiej: 18.01 – 23.01.2016 r. – kliknij po szczegóły