III Niedziela Wielkanocna – 05.05.2019

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana. O godz. 16.00 rozpocznie się kolejny cykl kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych w salce przy kościele św. Marcina, o 16.00 zmianka różańcowa, a składka jest przeznaczona na budowę naszego kościoła.

Księża Misjonarze z Nowej Wsi w Krzeszowicach zapraszają dzisiaj na sumę odpustową o godz. 12.00 ku czci św. Stanisława bpa i męczennika, którą odprawi ks. Jacek Lasoń, z okazji 25-lecia kapłaństwa.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przyjdą na próbę w poniedziałek o godz. 16.00 do kościoła św. Marcina.

W środę wypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 wyruszy tradycyjna procesja ku czci św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę z udziałem Episkopatu Polski. Do udziału serdecznie nas zaprasza ks. abp Marek Jędraszewski.

W czwartek 9.05 po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego w domu parafialnym

W sobotę o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w kościele św. Marcina. Wszystkie dzieci przychodzą na nabożeństwo pokutne o godz. 16.00.

Grupa niepełnosprawnych „Obuzki”, zebrała w ubiegłą niedzielę przed kościołami na wyjazd wakacyjny 4166 zł. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła i plebani  złożyły ofiarę rodziny z ul. Dąbrowskiego(2), Kasztanowej, Stopki i Szarych Szeregów(2). Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba