III Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020

W czwartek wypada liturgiczne święto św. Józefa Oblubieńca Matki Bożej.

Codziennie pół godziny przed Mszą św. jest wystawiony Najświętszy Sakrament, zapraszamy i zachęcamy do adoracji w tym trudnym czasie.

W ubiegłym tygodniu na budowę i kościoła i plebanii złożyły ofiarę rodziny z ul. Polnej, Na Wzgórze, Ślusarczyka i Żbickiej(2) . Serdeczne Bóg zapłać.

Wraz z naszym pasterzem Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim usilnie zachęcamy i apelujemy do wiernych naszej parafii, aby w czasie kwarantanny i ogłoszonego przez rząd okresu zagrożenia epidemiologicznego pozostali w domach

Msze Święte odprawiane będą według ustalonego porządku w zamówionych intencjach.

Zapewniamy o naszej wzmożonej modlitwie w intencji parafian i bardzo prosimy o codzienną modlitwę różańcową w tym czasie próby naszej wiary i dyscypliny całego narodu.

W następną niedzielę 15 minut po mszach św. będziemy rozdawać komunię św. dla wszystkich, którzy uczestniczyli we Mszach św. telewizyjnych lub radiowych.