III Niedziela Wielkiego Postu

W następną niedzielę będziemy przeżywać pierwszą wizytację biskupią w naszej parafii. Wizytował będzie ks. bp. Jan Zając. Po każdej Mszy św. będzie udzielał błogosławieństwa indywidualnego przed ołtarzem. Dlatego będziemy podchodzili całymi rodzinami przed ołtarz, również osoby samotne lub rozwiedzione.

3 niedziela wielkiego postu ogłoszenia krzeszowice

W przyszłą niedziele w ramach wizytacji ks. Biskup udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania na Mszy o godz.17.00. Spowiedź dla młodzieży i ich rodzin w pierwszy piątek miesiąca od 16.30.

Zapraszamy wszystkich na Gorzkie żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiam w piątki o 17.15.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do 21.00 w kościele św. Marcina

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.30 do 18.00.

W Kościele św. Marcina po Mszy św. wieczornej będzie konferencja dla klas I i II gimnazjum, w ramach przygotowania do Bierzmowania.

W piątek wypada św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej.

W sobotę, 1 marca będzie czuwanie modlitewne w Czernej. Bliższe informacje w gablotce.

W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na budowę naszego Kościoła.
Również w przyszłą niedzielę o0 godz. 15.00 zmianka różańcowa.

Na budowę naszego kościoła złożyła ofiarę rodzina z ul. Reymonta i Róża O. Pio. Serdecznie dziękuję.