Intencje Mszalne od 1.07 do 1. 09. 2024

01.07.2024. – 07.07.2024.r.

Poniedziałek   – 01.07.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO OTTONA, BISKUPA

godz. 700 –         +    Ewa Szpotowska–  od rodziny Wieczorków,

godz. 1800 –      +    Zofia Ziaja – od syna, wnucząt i prawnucząt,

Wtorek   – 02.07.2024.r.

godz. 700  –         +    Ewa Szpotowska– od rodziny Mikuliszyn,

godz. 1800 –       +    Alojzy  Czernecki,

Środa  – 03.07.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO TOMASZA APOSTOŁA

godz. 700 –         +    Sławomir Mojski – od Magdaleny i syna Jakuba,

godz.1800 –       +    Józefa Wojtoń  – od męża i syna,

Czwartek  – 04.07.2024.r.

ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI METROPOLITALNEJ W KRAKOWIE

godz. 700 –         +    Maria Mazur – w 19 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +    Aleksander Nowak – od rodziny Janiszewskich  i Konoplickich,

Piątek  – 05.07.2024.r. 

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ  MARII  GORETTI,  DZIEWICY  I MĘCZENNICY

godz. 700 –         +    Zdzisław Drewnowski  – od żony,

godz. 1800 –       +    Władysław  Sewiło  –  z okazji Imienin,

Sobota  –  06.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  BŁOGOSŁAWIONEJ  MARII  TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

godz. 700 –         +    Zbigniew Bazarnik – w 1 rocznicę śmierci, oraz syn Piotr – w 10 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +    Stefan Rudel,

Niedziela   07.07.2024.r. ( 14  Niedziela Zwykła)

 

godz. 730–         +    Halina Kafel – z okazji Imienin,

godz. 900 –         +    Aleksandra Nogieć – od rodziny Tarnowskich ze Żbika,

godz.1100         +    Jan i Anna Widerek – w  20  rocznicę śmierci,

godz.1700        +    Józef Kuczara – w 24 rocznicę śmierci oraz  żona Krystyna,

 

INTENCJE MSZALNE

                    08.07.2024. – 14.07.2024.r.

Poniedziałek   – 08.07.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JANA Z DUKLI, KAPŁANA

godz. 700 –         Za Parafian

godz. 1800 –     +    Zygmunt Solecki  i syn Bartłomiej

Wtorek   – 09.07.2024.r.

godz. 700  –         +    Sławomir  Mojski – od  chrzesnego,

godz. 1800 –       +    Stefan Pigan – od mieszkańców z ulic: Wyzwolenia, Słonecznej, Na Skarpie i Modrzewiowej w Krzeszowicach,

Środa  – 10.07.2024.r.

godz. 700 –         +    Ewa Szpotowska  – od rodziny Lecznarów,

godz.1800 –       +    Józefa Wojtoń  – od od córki z mężem i synami: Szymonem i Igorem,

Czwartek  – 11.07.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO BENEDYKTA, OPATA, PATRONA EUROPY

godz. 700 –         +    Sławomir Mojski – od pracowników Urzędu Pocztowego  w  Zabierzowie,

godz. 1800 –       +    Jarosław Dąbrowski  – od  żony,

Piątek  – 12.07.2024.r. 

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO BRUNONA BONIFACEGO  Z KWERFURTU, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Stanisława Lacher  – od Marii Matusik  z córką Ewą,

godz. 1800 –       +    Ewa Szpotowska   –  od rodziny Sierżęga,

Sobota  –  13.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

godz. 700 –         +    Henryk Nęcka – od  Agnieszki i Władysława Nęcka  z rodziną,

NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE

godz. 1800 –      1)  O Błogosławieństwo  Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej  dla  członków Róży Różańcowej  Matki Bożej Szkaplerznej  i ich rodzin,

                          2)  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz Świętego Józefa dla członków Róży Różańcowej Świętej Rodziny i ich rodzin,   

 


Niedziela   14.07.2024.r. ( 15  Niedziela Zwykła)

 

godz. 730–         +    Julianna i Czesław Babiuch,

godz. 900 –         +    Adam Jakubik – w 10 rocznicę śmierci,

godz.1100         +    Zofia Kościelniak – w 12 rocznicę śmierci,

godz.1700        +    Aleksandra Nogieć – od sąsiadów: Tuszów, Śpiewaków, Wróbli,  Pasteczków i Zdechlików,

 

INTENCJE MSZALNE

                    15.07.2024. – 21.07.2024.r.

Poniedziałek   – 15.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO BONAWENTURY, BISKUPA I DOKTORA  KOŚCIOŁA

godz. 700 –         Za Parafian

godz. 1800 –     +    Aleksander Nowak – od syna z synową,

Wtorek   – 16.07.2024.r.

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z GÓRY KARMEL – MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

godz. 700  –         +    Henryk Nęcka– od siostry Stanisławy,

godz. 1800 –       +    Stefan Pigan – od mieszkańców z ulic: Wyzwolenia, Słonecznej, Na Skarpie i Modrzewiowej w Krzeszowicach,

Środa  – 17.07.2024.r.

godz. 700 –         +    Sławomir Mojski – od kuzynów,

godz.1800 –       +    Ewa Szpotowska  – od rodziny Sojków z Krzeszowic,

Czwartek  – 18.07.2024.r.

 WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO  SZYMONA Z LIPNICY, KAPŁANA

godz. 700 –         +     Stanisław Wróbel – od mieszkańców z Bloku przy ul. Szarych Szeregów 1,

godz. 1800 –       +    Elżbieta Ropka – w 24 rocznicę śmierci i Grzegorz Ropka,

Piątek  – 19.07.2024.r. 

godz. 700 –         +    Stanisława Lacher   – od Katarzyny Kasprzyk z rodziną,

godz. 1800 –       O Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry – w 7 rocznicę urodzin,

Sobota  –  20.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA, KAPŁANA 

godz. 700 –         +    Jarosław Dąbrowski –  od sąsiadki Barbary Goryl  z rodziną,

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej  dla    Renaty  –  okazji  rocznicy urodzin,

 

Niedziela   21.07.2024.r. ( 16  Niedziela Zwykła)

 

godz. 730–         +    Józefa i Kazimierz Chałupa oraz syn Bronisław,

godz. 900 –         rezerwacja   

godz.1100         +    Kazimiera i Czesław Bodzęta,

godz.1700        +    Stanisław Mazur  – w 43 rocznicę śmierci –  od dzieci,

 

INTENCJE MSZALNE

                    22.07.2024. – 28.07.2024.r.

Poniedziałek   – 22.07.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ MARII MAGDALENY

godz. 700 –         Za Parafian

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej  dla    Edyty  –  okazji  rocznicy urodzin,

Wtorek   – 23.07.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ  BRYGIDY,  ZAKONNICY, PATRONKI EUROPY,

godz. 700  –         +    Stanisław Wróbel – od Róży Różańcowej Świętego Ojca PIO,

godz. 1800 –      Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Moniki i Przemysława  – w 8 rocznicę ślubu,

Środa  – 24.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ  KINGI, DZIEWICY

godz. 700 –         +    Jarosław Dąbrowski– od szwagra Henryka z rodziną,

godz.1800 –       +     Ewa Szpotowska  – od Straży Honorowej Najświętszego Serca  Pana Jezusa, 

Czwartek  – 25.07.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JAKUBA  APOSTOŁA, WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA, PATRONA  KIEROWCÓW  I PODRÓŻUJĄCYCH

godz. 700 –         +    Kazimierz Gurgul – od Janiny,

godz. 1800 –       +    Sławomir Mojski  – od siostry Sylwii z Pawłem,

Piątek  – 26.07.2024.r. 

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH JOACHIMA I ANNY, RODZICÓW NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz. 700 –         +    Anna Pudełko   – w 25 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +   Anna i Kazimierz Gwóźdź,

Sobota  –  27.07.2024.r.

godz. 700 –         +    Krzysztof Lenart –  od  pracowników Działu Handlowego Kopalni Porfiru i Diabazu w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +    Ryszard Rozmus – od córki z rodziną,

Niedziela   28.07.2024.r. ( 17  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         +    Franciszek Olas – w 28 rocznicę śmierci,

godz. 900 –        Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla Andrzeja i Doroty  – w 10 rocznicę ślubu i dla ich dzieci,

godz.1100         +    Antoni Korbiel – w  3 rocznicę śmierci,

godz.1700        +    Eugeniusz Madeja  i  rodzice,

 

INTENCJE MSZALNE

                    29.07.2024. – 04.08.2024.r.

Poniedziałek   – 29.07.2024.r.

 WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ MARTY, MARII  I  ŁAZARZA

godz. 700 –         +    Krzysztof Lenart – od pracowników Warstatu Elektrycznego Kopalni Zalas,

godz. 1800 –       +    Michał Święszek – w 8 rocznicę śmierci i ojciec Zdzisław

Wtorek   – 30.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO  PIOTRA CHRYZOLOGA, BISKUPA I DOKTORA  KOŚCIOŁA

godz. 700  –         Dziękczynna za szczęśliwą operację  i o zdrowie  dla Łukasza,

godz. 1800 –       +    Wiesław Wójcik  – od Czesława Skóry,

Środa  – 31.07.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO IGNACEGO Z LOYOLI, KAPŁANA

godz. 700 –         +   Stanisław Wróbel – od rodziny Atłas,

godz.1800 –       +   Sławomir  Mojski   – od sąsiadów z klatki  i Pani Marii,

Czwartek  – 01.08.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO  ALFONSA  MARII  LIQUORIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         +    Stanisław  Wróbel  – od Anny, Wiktora  i  Eweliny Łazowy,

godz. 1800 –       +    Ewa Szpotowska – od córki Teresy z mężem i dziećmi,

Piątek  – 02.08.2024.r. 

godz. 700 –         +    Kazimiera Sołtyk  – od sąsiadów,

godz. 1800 –       +   Stanisław Wróbel – od żony Celiny,

Sobota  –  03.08.2024.r.

godz. 700 –         +    Jarosław  Dąbrowski –  od  sąsiadów z  ulic: Na Wzgórze, Podleśnej  i Nad Potokiem  w  Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +    Zdzisław Chochół – od żony Janiny,

 

Niedziela   04.08.2024.r. ( 18  Niedziela Zwykła)

 

godz. 730–         +    Zofia i Marcin Kulczyccy,

godz. 900 –         +    Józef  i  Maria Ruszaj,

godz.1100         +    Helena Lacher  – w  1 rocznicę śmierci – od  wnuczki Pauliny z rodziną,

godz.1700        +    Karol Wnęk –  w  3 rocznicę śmierci – od  córki  Ewy,

 

INTENCJE MSZALNE

                    05.08.2024. – 11.08.2024.r.

Poniedziałek   – 05.08.2024.r.

 ROCZNICA POŚWIĘCENIA RZYMSKIEJ BAZYLIKI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz. 700 –         Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Księdza Jana Jelonka – w 30 rocznicę urodzin,   

godz. 1800 –       +    Krzysztof Lenart – od żony i dzieci z rodzinami,

Wtorek   – 06.08.2024.r.

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

godz. 700  –         +    Krzysztof  Lenart – od kolegów i koleżanek  z działu T.S.C.T.  Kopalni Zalas,

godz. 1800 –       +    Jan Samborski  – w  5  rocznicę śmierci, Stefania Samborska – w 40 rocznicę śmierci oraz Feliks Seweryn  i zięć,

Środa  – 07.08.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO KAJETANA, KAPŁANA

godz. 700 –         +   Ewa Szpotowska– od rodziny Mędralów,

godz.1800 –       +   Tadeusz Gajda i syn Dariusz,

Czwartek  – 08.08.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO DOMINIKA, KAPŁANA

godz. 700 –         +    Kazimiera Sołtyk – od sąsiadów z bloku,

godz. 1800 –     +    Maria Nowak – w 1 rocznicę śmierci,

Piątek  – 09.08.2024.r. 

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, DZIEWICY I MĘCZENNICY, PATRONKI EUROPY

godz. 700 –         +   Stanisław Wróbel  – od kolegów z Kotłowni,

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej – w 38 rocznicę ślubu,

Sobota  –  10.08.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Ewa Szpotowska  –  od  sąsiadów:  Marszałków, Filipczyków  i  Adamowiczów,

godz. 1800 –       +    Stanisława Kasprzyk  – w  1 rocznicę śmierci,  

Niedziela   11.08.2024.r. ( 19  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         +    Maria i Walenty  Chwast  oraz  Edward  Burnagiel – od córki  Danuty,

godz. 900 –         rezerwacja    

godz.1100         +    Eugeniusz Kłeczek   – w  18  rocznicę śmierci,  

godz.1700        +    Piotr  i  Katarzyna  Karcz  oraz  zmarli  synowie,

 

INTENCJE MSZALNE

                    12.08.2024. – 18.08.2024.r.

Poniedziałek   – 12.08.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ JOANNY FRANCISZKI DE CHANTAL, ZAKONNICY

godz. 700 –         +    Kazimiera Sołtyk – od wnuczka Przemka z rodziną,

godz. 1800 –       +    Jarosław Dąbrowski – od pracowników zakładu w Siedlcu,

Wtorek   – 13.08.2024.r.

ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KALWARYJSKIEJ

godz. 700  –         +    Włodzimierz Mazur – od sióstr,

 

NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE

godz. 1800 –     1)   O Błogosławieństwo  Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej  dla  członkiń Róży Różańcowej  Matki Bożej Kalwaryjskiej  i  ich rodzin,

                        2)   O Błogosławieństwo Boże,  potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów,  uczestników pielgrzymki  do Sanktuariów Matki Bożej w Odporyszowie i Okulicach, oraz Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczepanowie, a także ich rodzin,

Środa  – 14.08.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, KAPŁANA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +   Stefan Pigan– od mieszkańców z ulic: Wyzwolenia, Słonecznej, Na Skarpie i Modrzewiowej w Krzeszowicach,

godz.1800 –       +   Stanisława Lacher – od córki z mężem,

Czwartek  – 15.08.2024.r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz. 730–         +    Julianna i Czesław Babiuch,

godz. 900 –         O Błogosławieństwo  Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej  dla  członków Róży Różańcowej  Matki Bożej Łaskawej   i  ich rodzin,

godz.1100         Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Piotra i Urszuli Brzóska – w 20 rocznicę ślubu,

godz.1700        +    Maria Skóra – z okazji Imienin,

 

Piątek  – 16.08.2024.r. 

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO STEFANA , KRÓLA WĘGIERSKIEGO

godz. 700 –         +    Janina  Piekarczyk  – w 1 rocznicę śmierci i mąż Józef – w  15 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Agnieszki i Grzegorza Rozmus – w 23 rocznicę ślubu, oraz ich dzieci,

 

Sobota  –  17.08.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JACKA, KAPŁANA, PATRONA

ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

godz. 700 –         +    Irena Cader   – w 9 rocznicę śmierci –  od  Tadeusza  i syna Krzysztofa, 

godz. 1800 –       +    Helena Prochowska   – od  mieszkańców bloku przy ulicy Szarych Szeregów 1 w Krzeszowicach,  

 

Niedziela   18.08.2024.r. ( 20  Niedziela Zwykła)

 

godz. 730–         +    Irena Cader   – w 9 rocznicę śmierci,

godz. 900 –          Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej  dla    Stefana Surzyna   –  w 96  rocznicę urodzin,

godz.1100         +    Mieczysław Grzyb   – w  7  rocznicę śmierci,  

godz.1700        +    Adela Kaczmarczyk oraz Krystyna i Władys

 

INTENCJE MSZALNE

                    19.08.2024. – 25.08.2024.r.

 

Poniedziałek   – 19.08.2024.r.

 WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO JANA EUDESA,  KAPŁANA

godz. 700 –         +    Krzysztof  Lenart – od kolegów i koleżanek  z działu T.S.C.T.  Kopalni Zalas,

godz. 1800 –       +    Stanisław Wróbel – od Róży Różańcowej Świętego Ojca Pio,

 

Wtorek   – 20.08.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO  BERNARDA,  OPATA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700  –         +    Marianna i Szczepan Robakowski i z rodziny,

godz. 1800 –       +    Ewa Szpotowska – od syna z rodziną,

 

Środa  – 21.08.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO PIUSA X, PAPIEŻA

godz. 700  –         +    Kazimiera Sołtyk – od syna Jerzego  z synową Ireną Bałuszek,

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej  dla    Marii Pawlak,

 

Czwartek  – 22.08.2024.r.

WSPOMNIENIE  NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ

godz. 700 –         +    Zofia  Wróbel – od Marii i Władysława Zwolińskich,

godz. 1800 –       +    Stefan Pigan – od mieszkańców z ul. Sosnowej w Krzeszowicach,

 

Piątek  – 23.08.2024.r. 

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ RÓŻY Z LIMY, DZIEWICY

godz. 700 –         +   Zofia  Wróbel – od  Zespołu  Charytatywnego  naszej Parafii

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej –  dla rodziny,

 

Sobota  –  24.08.2024.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

godz. 700 –         +    Tomasz Molik –  od  kuzynki Magdy z rodziną,

godz. 1800 –       +    Julian i Maria Pałka  oraz  syn Kazimierz, 

 

Niedziela   25.08.2024.r. ( 21  Niedziela Zwykła)

 

godz. 730–         +    Katarzyna  i Jan Mitka – od rodziny,

godz. 900 –         +    Nowak Jerzy – w 3 rocznicę śmierci,

godz.1100         +    Władysław Żurowski   – w  28  rocznicę śmierci,  

godz.1700        +    Maria Skóra – w 10 rocznicę śmierci,

 

INTENCJE MSZALNE

                    26.08.2024. – 01.09.2024.r.

Poniedziałek   – 26.08.2024.r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

godz. 700 –         +    Krzysztof Lenart – od pracowników Kopalni „Niedźwiedzia Góra”.

godz. 1800 –       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Dary Ducha Świętego, Błogosławieństwo Boże i opiekę  Matki Bożej na dalszą drogę życia  dla  Janka  – w 18 rocznicę urodzin,

 

Wtorek   – 27.08.2024.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ MONIKI

godz. 700  –         +    Zofia Wróbel – od Moniki i Leszka Siemek z Młoszowej,

godz. 1800 –       +    Helena i Stanisław Uliasz  – w  rocznicę śmierci,

 

Środa  – 28.08.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO AUGUSTYNA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         +  Krzysztof Lenart– od rodziny Mirków i Pilarzy,

godz.1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla Janiny   i  Henryka Rozmus   – w 48 rocznicę ślubu,

 

Czwartek  – 29.08.2024.r.

WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

godz. 700 –         +    zmarli z rodziny Kuśnierzów,

godz. 1800 –     +    Krystyna Kuczara – w 6 rocznicę śmierci i mąż Józef,

 

Piątek  – 30.08.2024.r. 

godz. 700 –         +    Zofia Wróbel   – od rodziny Martynów,

godz. 1800 –       +   Krystyna Kisiel  –  od męża,

 

Sobota  –  31.08.2024.r.

godz. 700 –         +    Kazimiera Sołtyk   –  od  rodziny Kucharskich,

godz. 1800 –       +   Zofia Wróbel   – od córki z mężem,

  

Niedziela   01.09.2024.r. ( 22  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         +    Czesław Mazur – od rodzeństwa,

godz. 900 –         +    Eugeniusz Nowak i Rafał Cierpiał,

godz.1100         Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Dary Ducha Świętego, Błogosławieństwo Boże i opiekę  Matki Bożej na dalszą drogę życia  dla Julii  – w 18 rocznicę urodzin,  

godz.1700        +    Leona i Franciszek Maczewski, syn Eugeniusz, oraz Maria i Józef Czerwiński, a także córki: Helena i Jadwiga,