IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

Dobry PasterzDzisiaj przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszym dekanacie jak i w naszej parafii gościmy dziś kleryków z Krakowskiego Seminarium Duchownego  z ks. prefektem Mateuszem Hosają i modlimy się o powołania kapłańskie z naszej parafii. Klerycy zapraszają na koncert piosenki religijnej o godz. 15.00 w naszym kościele.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego w Domu Parafialnym przy kościele św. Marcina.

Tamże w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 adoracja Najśw. Sakramentu.

W sobotę na Mszy św. wieczornej do Liturgicznej Służby Ołtarza zostanie przyjętych 11 nowych ministrantów.

Odpowiadając na prośbę Ojca Świętego Franciszka o pomoc humanitarną dla Ukrainy, w przyszłą niedzielę (24 kwietnia) zorganizujemy przed kościołem zbiórkę do puszek na ten cel.

W minionym tygodniu na dokończenie naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Reymonta i Wrzosowej(2). Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Czwartek  – wspomnienie św. Anzelma, bpa i dra Kościoła

Sobota      – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Ruch duchowości małżeńskiej „Equipes Notre-Dame” zaprasza wszystkie chętne małżeństwa na spotkanie informacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Domu Parafialnym u św. Marcina. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. członkowie ruchu będą udzielać informacji.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Krzeszowicach zaprasza osoby w wieku 18-24 lat, niepracujące i nieuczące się, chętne do udziału w projekcie „Obudź swój potencjał”. Szczegóły w gablotce parafialnej.