IV Niedziela Wielkiego Postu

4 niedziela wielkiego postu krzeszowiceDzisiaj ks. bp Jan Zając prowadzi wizytację kanoniczną w naszej parafii. Dziś o godz. 15.00 zmianka tajemnic różańcowych, a składka jest przeznaczona na dokończenie naszej świątyni. Przed kościołem młodzież oazowa rozprowadza kartki świąteczne.

Zapraszam wszystkich na Gorzkie Żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiam w piątki o 17.15.

W przyszłą niedzielę nasz Zespół Charytatywny będzie rozprowadzał przed kościołem caritasowskie baranki. Cena – 5 zł. (można również złożyć ofiarę na dzieła charytatywne w naszym mieście).

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ulic Żbickiej, Widokowej, Majowej, Reymonta, Szarych Szeregów, Siedlca i Róża M.B. Kalwaryjskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

●●●

Rodzice i absolwenci Przedszkola Sióstr Miłosierdzia wystawią w kościele św. Marcina spektakl na Misterium Paschalne „Pragnę cię spotkać” – w najbliższą niedzielę (13.03), o godz. 19.00. Zapraszamy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Krzeszowicach zawiadamia, że zapisy dzieci do klasy pierwszej w roku szkolnym 2016/2017 odbędą się w dniach od
7 do 11 marca 2016 r. w sekretariacie Szkoły przy ul. Szkolnej 7.