Informacja o strojach od pracowni „Beata”

Informacja od pracowni „Beata” (ul. Tatarska 5, 31-103 Kraków, marek.walo@interkom.pl )

Proszę pamiętać , że każdy z rodziców dziewczynek wybierających model SYLWIA lub SARA może również zamówić do swojej sukienki bolerko szyte z tego samego materiału .

Ważne jest to żeby decyzja czy wybrana sukienka  ma być szyta z bolerkiem czy bez bolerka zapadła teraz do momentu wpłaty zaliczki bo bolerko będzie szyte równocześnie z sukienką.

2 spotkania przymiarkowe z rodzicami odbędą się  na wiosnę w szkole  w godz popołudniowych w uzgodnionym wcześniej terminie.

Na tym pierwszym spotkaniu przedstawimy  bogatą ofertę dodatków komunijnych ( wianuszki,rękawiczki,pelerynki polarowe,sweterki dzianinowe,bielizna dla dziewcząt i chłopców ) które można zakupić w cenach półhurtowych.

Dla każdego  dziecka strój szyjemy indywidualnie według pomiarów i mają Państwo możliwość zgłaszania uwag i poprawek podczas spotkań przymiarkowych.

Rozliczamy się końcowo ( ale już indywidualnie ) na 2-3 tygodnie przed komunią na 2 spotkaniu przymiarkowym.

IMIENNĄ LISTĘ DZIECI ZAMAWIAJĄCYCH STROJE ( dla dziewczynek z zaznaczeniem czy z bolerkiem   )  proszę przesłać na mój adres mailowy do 25.10.2019.

W tym tez terminie prosimy o przekazanie zbiorczej zaliczki ( mogę przyjechać do szkoły, może być przelew na nasze konto firmowe, mogą nas Państwo odwiedzić w pracowni i dokonać wpłaty ).

Zaliczki : chłopcy 100 zł , dziewczynki 130 zł

Chciałbym dodatkowo podać parę informacji dotyczących naszej pracowni:

1. nasza pracownia  ma za sobą ponad 30 lat doświadczeń w tej branży
  2. przyjeżdżamy do szkoły lub do parafii 4 krotnie ( spotkanie informacyjne, wzięcie miary i 2 przymiarki w obecności rodziców na wiosnę przyszłego roku )
  3. na spotkania przymiarkowe przywozimy bogatą ofertę dodatków komunijnych ( wianuszki,rękawiczki,pelerynki polarowe,sweterki dzianinowe,bielizna dla dziewcząt i chłopców ) które można zakupić w cenach półhurtowych
  4. dla każdego  dziecka strój szyjemy indywidualnie według pomiarów i mają Państwo możliwość zgłaszania uwag i poprawek podczas spotkań przymiarkowych
  5. nasze ceny  uwzględniają kompletne stroje w przeciwieństwie do firm wysyłkowych które wyjściowe ceny mają wprawdzie niższe ale trzeba dopłacać za wszelkie dodatki czyli np. woreczki komunijne, halki, lepszej jakości materiały
  6. stroje dla chłopców szyjemy z polskiej elany , nie używamy chińskich tkanin typu stretch , dla dziewczynek z polskiej żorżety lub wysokiej jakości satyny.