Niedziela Świętej Rodziny – 30.12.2018

Dzisiaj wypada Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.

Jutro wypada wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Na zakończenie roku 2018 o godz. 17.15 uroczyste Nieszpory z kazaniem, ze śpiewem „Święty Boże” i hymnem dziękczynnym „Ciebie, Boga wysławiamy”. Po Nieszporach Msza św. dziękczynna za Parafię.

We wtorek Nowy Rok 2019Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i 52. Światowy Dzień Pokoju.

Zapraszamy dzieci  do udziału w Orszaku Trzech Króli. 6.01 po Mszy Świętej o godz. 11 z kościoła św. Marcina pod przewodem gwiazdy wyjdą mędrcy ze wschodu, po drodze spotkają Heroda, by oddać cześć Dzieciątku Jezus na Krzeszowickim Rynku, gdzie będzie wspólne kolędowanie.  Zapraszamy dzieci w strojach królów.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od 6.30 do 7.00 oraz 16.30 do 18.00.              W pierwszy piątek Msza św. będzie odprawiana rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. Po Mszy św. wieczornej w kościele św. Marcina odbędzie się konferencja dla klas VI i VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

Grupa Charytatywna zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Dobra Sobota. Zapraszamy w najbliższą sobotę 5.01 o godz. 15:00 na wspólne kolędowanie w kaplicy bocznej.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Działkowej(2), Gadomskiego, Leszczynowej(2), Na Błonie, Na Wzgórze, Podleśnej, Reymonta, Żbickiej(6) i z Trzebini . Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Kontynuujemy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą.

Porządek wizyty duszpasterskiej kliknij aby zobaczyć

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy  Msze św. odprawiane są tylko o godz 7.00. również w soboty. Wyjątek stanowi pierwszy piątek miesiąca.