Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2017

Dzisiaj wypada Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Wypada także wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Na zakończenie roku 2017 o godz. 16.15 uroczyste Nieszpory z kazaniem, ze śpiewem „Święty Boże” i hymnem dziękczynnym „Ciebie, Boga wysławiamy”.

Jutro Nowy Rok 2018Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i 51. Światowy Dzień Pokoju.

Zapraszamy dzieci i całe rodziny do udziału w Orszaku Trzech Króli. 6.01 po Mszy Świętej o godz. 11 z kościoła św. Marcina pod przewodem gwiazdy wyjdą mędrcy ze wschodu, po drodze spotkają Heroda, by oddać cześć Dzieciątku Jezus na Krzeszowickim Rynku, gdzie będzie wspólne kolędowanie.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od 6.30 do 7.30 oraz 16.30 do 18.00. w pierwszy piątek Msza św. będzie odprawiana rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

W czwartek 4 stycznia o godz. 18.30 spotkanie grupy charytatywnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zarząd Osiedla Żbik serdecznie zaprasza mieszkańców osiedla na spotkanie opłatkowe w dniu 6 stycznia 2018 o godz. 15.30 w budynku sołtysówki przy ul. Okrężnej 9.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Okrężnej, Reymonta, Widokowej, Żbickiej i Trzebini. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

We wtorek kontynuujemy wizytę duszpasterską.

Porządek wizyty duszpasterskiej Kliknij aby zobaczyć

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy  Msze św. odprawiane są tylko o godz 7.00. również w soboty. Wyjątek stanowi pierwszy piątek miesiąca.