Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 31.05.2020

Od dziś nie obowiązuje limit osób będących w kościele. Podczas liturgii w kościele zachowujmy odległość 2 m. i używajmy maseczek.

Również od dziś zniesiona jest dyspensa uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych. Przypomnijmy, że wszystkich obowiązuje uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej i w święta nakazane pod grzechem ciężkim.

O godz. 16.30 zakończenie nabożeństw majowych.

Jutro wypada Święto Matki Kościoła. W tym dniu w naszej świątyni odprawimy Msze św. o godz. 7.00, 16.00 i 18.00.

Od jutra nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy odprawiać o godz. 17.30, a w niedziele o 16.30.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 16.30 do 18.00.

W pierwszy piątek miesiąca po przerwie spowodowanej pandemią, będziemy odwiedzać chorych od godz. 9.00 dlatego proszę zgłaszać chętnych w zakrystii.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

Składka w następną niedzielę będzie przeznaczona na dokończenie budowy kościoła i plebanii.

W następną niedzielę o godz. 16.00 zmianka różańcowa.

W minionym tygodniu ofiarę na budowę i wykończenie kościoła i plebanii oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul: Długiej, Słonecznej, Stopki i Zacisze . Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

Środa       – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana