Objawienie Pańskie – 06.01.2019

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego w Polskiej tradycji znanej jako Trzech Króli. Na zakończenie każdej Mszy św. zostanie poświęcone kadzidło i kreda, które młodzież oazowa będzie rozprowadzać w pobliżu ołtarza.

O godz. 16.30 zmianka tajemnic różańcowych. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na budowę kościoła i plebani.

Parafia św. Marcina obchodzi dzisiaj uroczystość odpustową. Suma odpustowa o godz. 12.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się Orszak Trzech Króli z kościoła św. Marcina.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej(2), Okrężnej, Polaczka, Szarych Szeregów(14), Żbickiej i Róża M.B. Kalwaryjskiej . Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

W poniedziałek kontynuujemy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. Plan kolędy – kliknij tutaj