Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła (15 I 2023 r.)

Dziś przed Kościołem trzeci zakon Paulistów rozprowadza książki do rozważań pt.: „Każdy dzień z Ewangelią”

W przyszłą niedzielę 22 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się kolejny Wieczór Adoracji. Nasza młodzież oazowa serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę 22 stycznia odbędzie się spotkanie kolędowe grupy pielgrzymkowej na Jasną Górę z Krzeszowic, która w ubiegłym roku wyruszyła po raz pierwszy. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 18:00 w kościele św. Marcina, a potem ok. 19:00 spotkanie w salce. Zarazem już zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania w tym roku w dn. 7-11 sierpnia!

W przyszłą niedzielę 22 stycznia po Mszy Świętej o godz. 11:00 rozdanie nagród,
za konkurs na kartki Bożonarodzeniowe,
które zostały przekazane do Domu Pomocy Społecznej. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci biorące udział.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Aptecznej, Czatkowice Górne, Długiej(4), Jasnej, Na Skarpie, Polaczka, Stopki, Ślusarczyka, Wężyka, Wyzwolenia, Żbickiej, Żołnierzy Września, Krawczyńskiego. Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata

Czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Sobota – św. Agnieszki, Dziewicy i męczennicy

 

Kolęda na najbliższy tydzień: (plan kolędy na stronie internetowej)

 

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana i wyprowadziliśmy
z naszego Kościoła śp. Janinę Pałka…… wieczny odpoczynek…..