Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna (25 IV 2021 r.)

Dziś wypada święto św. Marka ewangelisty, imieniny naszego Metropolity abpa Marka Jędraszewskiego, którego polecamy w naszych modlitwach.

W środę spotkanie do bierzmowania dla uczniów kl. VI i VII. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18:00.

W sobotę rozpoczęcie nabożeństw majowych. Nabożeństwo to odprawiać będziemy codziennie o godz. 17.30 w dni powszednie, a w niedzielę o 16.30.

Nowy cykl kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godz. 16.00 w domu parafialnym przy kościele św. Marcina. Kolejny – w październiku.

Mszę św. o Boże błogosławieństwo dla maturzystów będzie odprawione 3 maja o godz. 18.00 w kościele św. Marcina.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej(2), Szarych Szeregów i Żbickiej(4)

Środa      – wspomnienie św. Piotra Chanela, prezbitera i męczennika i św. Ludwika Marii

Grignon de Montfort, prezbitera

Czwartek      – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy