Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Zwykła (30 I 2022 r.)

W środę wypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 7.00, 16,00 i 18.00. Do kościoła przynosimy do poświęcenia gromnice, tak zabezpieczone, by nie rozlewać w kościele wosku.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.00 i od godz. 16.30 do 18.00.

Również w piątek 4 lutego o godz. 16:00 spotkanie scholii w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy  nowe dziewczęta z kl. I – VI szkoły podstawowej.

W najbliższą sobotę 5 lutego spotkanie nowych kandydatów na ministrantów o godz. 10:00 w kościele. Zapraszamy chłopców z kl. III-VI szkoły podstawowej.

W następną niedzielę 6 lutego po Mszy Świętej o godz. 11:00 rozdanie nagród dla laureatów i osób wyróżnionych w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa”.

W przyszłą niedzielę, w domu parafialnym przy kościele św. Marcina, o godz. 16.00 rozpocznie nowy cykl kursu przedmałżeńskiego. Kolejny będzie w maju.

Również w przyszłą niedzielę o godz. 16.15 zmianka różańcowa. Składka w tym dniu jest przeznaczona na wykończenie kościoła i plebanii.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej(2), Jasnej, Szarych Szeregów(2) i Żbickiej(3). Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek        – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana

Czwartek      – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika