Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (22 XI 2020 r.)

Dzisiaj, wypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Wspominamy także św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Roraty w niedzielę o godz. 7.30.

W najbliższą środę 25 listopada po Mszy Świętej wieczornej spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla kl. VIII.

W przyszłą niedzielę grupa charytatywna rozpoczyna sprzedaż świec Caritas na stół wigilijny Świece można nabywać codziennie na stoliku w prawej nawie kościoła. Cena dużej świecy  12 zł, małej 6. Przy tej okazji można złożyć ofiarę na pomoc dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Reymonta, Szarych Szeregów, Wrzosowej i Żbickiej. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

1. Organista i P. Kościelny w tym roku nie będą roznosić opłatków do naszych rodzin. Opłatki na stół wigilijny dzisiaj poświęcone w kościele można nabywać u zakrystii.

– Poniedziałek – wspomnienie św. Klemensa I papieża i męczennika

– Wtorek –  wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac prezbitera i towarzyszy