Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25 XII 2020 r.)

Naszym Drogim Parafianom i Gościom, na Boże Narodzenie, składamy Serdeczne Życzenia. Życzymy obfitości błogosławieństwa od Bożej Dzieciny. Niech w każdym z Waszych domów zagości Pokój i Radość. Szczęść Boże!

Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania kościoła, szopki, dziękujemy Panu Marcinowi Białasowi za ofiarowanie pięknych jodeł do kościoła, ks. Janowi wraz z grupą młodzieżową za ubieranie choinek i dekorację kościoła, Zespołowi charytatywnemu za rozprowadzenie świec wigilijnych i odwiedziny chorych z paczkami.

Jutro, wypada święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę. Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W Uroczystość Najświętszej Rodziny (wypada w niedzielę 27 grudnia) o godz. 11.00 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji obchodzących jubileusz i rocznice małżeństwa.

W tym roku, ze względu na pandemię, odwołujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania urodzin Chrystusa Pana. Szczęść Boże.