Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Narodzenia Pańskiego (25 XII 2021 r.)

Naszym Drogim Parafianom i Gościom, na Boże Narodzenie, składamy Serdeczne Życzenia. Życzymy obfitości błogosławieństwa od Bożej Dzieciny. Niech w każdym z Waszych domów zagości Pokój i Radość. Szczęść Boże!

Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania kościoła, szopki, dziękujemy Panu Marcinowi Białasowi za ofiarowanie pięknych jodeł do kościoła, naszej OAZIE za ubieranie choinek i dekorację kościoła, Zespołowi charytatywnemu za rozprowadzenie świec wigilijnych i odwiedziny chorych z paczkami.

Jutro, wypada święto św. Szczepana i jest to jednocześnie niedziela Uroczystości Najświętszej Rodziny o godz. 11.00 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji obchodzących jubileusz i rocznice małżeństwa.

Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W tym roku, ze względu na pandemię, odwołujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Tylko na zaproszenia indywidualne. Zapraszamy wszystkie rodziny z poszczególnych rejonów na Msze św. o 18.00 z nabożeństwem zawierzenia i rodzinnym błogosławieństwem relikwiami pastuszków z Fatimy i św. Jana Pawła II.

Plan mszy kolędowych:

Poniedziałek 27.12 – os. Żbik

Wtorek 28.12 – os. Czatkowice Górne

Środa 29.12 – ul. Reymonta, Stopki, Dąbrowskiego, Legionów Polskich i Krakowska.

Czwartek 30.12 – os. Ćmany

Poniedziałek 3.01.2022 – ul. Szarych Szeregów

Wtorek 4.01.2022 – ul. Żbicka

Środa 5.01.2022 – ul. Długa

Można wybrać dogodny dzień, gdyby zaistniały obiektywne lub indywidualne  przeszkody.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania urodzin Chrystusa Pana. Szczęść Boże.