Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła (7 II 2021 r.)

Dzisiaj wypada wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy.

O godz. 16.00 rozpocznie się nowy cykl kursu przedmałżeńskiego. Kolejny będzie w maju. O godz. 16.15 zmianka różańcowa, a  składka dzisiejsza jest przeznaczona na budowę i wykończenie kościoła i plebanii .

W środę 10 lutego o godz. 18:00 spotkanie do bierzmowania dla uczniów kl. VI, VII  VIII.

W czwartek wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Ogólnoświatowy Dzień Chorych.

W związku z tym, 13 lutego w sobotę, zapraszamy na nasz parafialny dzień chorego. Od 9,00 będzie spowiedź o godz. 10.00 Msza św. połączona z sakramentem namaszczenia chorych.

W przyszłą niedzielę, 14. lutego o godz. 19.00 w kościele św. Marcina będzie kolejny Wieczór Chwały.

W ubiegłym tygodniu  na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej, Nad Potokiem, Reymonta, Szarych Szeregów i Wyzwolenia. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

Środa           – wspomnienie św. Scholastyki, siostry św. Benedykta