Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna (22 V 2022 r.)

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy.

Również dzisiaj nasza młodzież oazowa zaprasza na kolejny Wieczór Adoracji. Rozpoczęcie o godz. 18:00, serdecznie zapraszamy.

Nabożeństwo majowe – codziennie o 17.30, a w niedzielę o 16.30.

W dniach 16-22 lipca nasza parafia organizuje rekolekcje wakacyjne dla dzieci z kl. I-VI Szkoły Podstawowej. Więcej informacji w zakrystii.

W dniach 7-11 sierpnia po raz pierwszy wyruszy dekanalna grupa z Krzeszowic w ramach Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.

Dziś po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka pieniędzy na organizację dekanalnej grupy pielgrzymkowej na Jasną Górę. Z zebranych ofiar zostanie zakupione m.in. przenośne nagłośnienie.

W przyszłą niedzielę Zespół Interwencyjny Pomocy Międzyludzkiej będzie kwestował przed kościołem na pomoc dla najuboższych.

W sobotę 18 czerwca Straż Honorowa Serca Bożego zaprasza na XXXVII Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły w gablotce parafialnej.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Dąbrowskiego, z ul. Lipskiej i os. Ogrodowego w Krakowie – serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek   – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

Środa      – wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora kościoła i św. Grzegorza VII, papieża

Czwartek      – wspomnienie św. Filipa Nereusza

Piątek     – wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa