Ogłoszenia Duszpasterskie VII Niedziela Zwykła (20 II 2022 r.)

Dzisiaj Oaza zaprasza na kolejny Wieczór Adoracji, który rozpocznie się o godz. 18:00. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy. Rozważania w ciszy będą przeplatane modlitewnym śpiewem.

W piątek 25 lutego wypada IV piątek miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosiernego Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18.00 z formularza o Miłosierdziu Bożym, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się 40-godzinne nabożeństwo. Po Mszy św. o godz. 11.00, do Mszy św. wieczornej będzie trwać wystawienie Najświętszego Sakramentu, a potem, w poniedziałek i wtorek – od godz. 7.30 do 18.00.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Dąbrowskiego i Polnej. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek        – wspomnienie św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła

Wtorek         – święto Katedry św. Piotra, apostoła

Środa           – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana i wyprowadziliśmy z naszego Kościoła śp. Jadwigę Chmiel…..  Wieczny odpoczynek……