Ogłoszenia Duszpasterskie X Niedziela Zwykła (6 VI 2021 r.)

Zmianka różańcowa dzisiaj o godz. 15.30. Dzisiaj procesja eucharystyczna po kościele  o 16.30. Dzisiejsza  składka jest przeznaczona na wykończenie kościoła i plebanii.

Nabożeństwo czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa odprawiamy po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o 16.30, a w Oktawie Bożego Ciała o godz. 17.30 z procesją po kościele.

W piątek, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, na Mszach św. o godz. 7.00 i 17.30 odnowimy akt oddania się Sercu Jezusowemu. W piątek ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę 13 czerwca o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza Święta w I rocznicę przyjęcia sakramentów Spowiedzi i Komunii Świętej.

Również w przyszłą niedzielę 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie od 16.15. następnie o 17.00 Msza św. z kazaniem fatimskim i procesja. Po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Jezusowego i różaniec fatimski.

Nasza parafia organizuje weekendowe rekolekcje dla dzieci z kl. I – VI w dniach 18-20 czerwca w Bystrej Podhalańskiej. Więcej informacji w zakrystii.

Zapraszamy młodzież z kl. VI – VIII i szkoły średniej na wakacyjne rekolekcje młodzieżowe w Zwierzyńcu, które będą trwać tydzień, od 29 lipca do 4 sierpnia. Więcej informacji w zakrystii.

11 lipca odbędzie się XXX Pielgrzymka Radia Maryja na Jasną Górę. Bliższe informacje w gablotce parafialnej.

W minionym tygodniu ofiarę na budowę i wykończenie kościoła i plebanii oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul: Długiej, Na Skałkę, Powstańców Śląskich, Reymonta, Szarych Szeregów i Żbickiej.  Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek       – wspomnienie św. Jadwigi, królowej

Środa          – wspomnienie św. Efrema, diakona i doktora Kościoła