Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła (27 VI 2021 r.)

Dziś wypada wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego.

Grupa Charytatywna zaprasza na kiermasz ciast, który odbywa się dziś po każdej Mszy Świętej na placu przed kościołem. Całkowity dochód z kiermaszu będzie zgodnie z dekretem ks. Abpa Marka Jędraszewskiego przeznaczony na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w Nowej Białej.

W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych od godz. 9.00.
Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

 

W czasie wakacji możliwość Spowiedzi Świętej 30 minut przed każdą Mszą Świętą.

W pierwszy piątek spowiedź od godz. 6.30 do 7.00 i od 16.30 do 18.00.

W następną niedzielę zmianka różańcowa o 16.15. Składka w następną niedzielę jest przeznaczona na wykończenie kościoła i plebanii.

Trwa również zbiórka darów dla hospicjum bł. Ks. Michała Sopoćki w Wilnie prowadzonego przez polskie siostry zakonne. Potrwa ona do przyszłej niedzieli 4 lipca włącznie. Zbieramy m.in. bandaże, rękawiczki i strzykawki. Dokładna lista potrzebnych rzeczy znajduje się w gablotce oraz na naszej stronie internetowej. Wszystkie rzeczy można składać do pudeł położonych z tyłu kościoła.

Z przyczyn niezależnych musieliśmy zmienić adres naszej parafialnej strony internetowej. Od teraz strona jest dostępna pod adresem: www.parafiajp2krzeszowice.pl.