Ogłoszenia Duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła (29 VIII 2021 r.)

Dzisiaj wypada wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W środę 1 września o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.00 i od godz. 16.30 do 18.00.

W pierwszą sobotę pojedziemy z Komunią Świętą do chorych, których prosimy zgłaszać
w zakrystii.

Animatorzy Trzeźwości z Krzeszowic zapraszają osoby uzależnione od alkoholu na Drogę Krzyżową w intencji osób uzależnionych od nałogów do Klasztoru Ojców Karmelitów
w Czernej – 3 września o godz. 17.00. Szczegóły w gablotce parafialnej.

W przyszłą niedzielę o godz. 16:15 zmianka tajemnic różańcowych. Składka będzie przeznaczona na budowę kościoła i plebani.

W ubiegłym tygodniu na budowę kościoła i plebani złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto rodziny z ul. Grunwaldzkiej, Żbickiej, Wyzwolenia, Legionów Polskich, Długiej, Kazimierza Wielkiego w Tenczynku, os. Ogrodowego w Krakowie, a także Pielgrzymi do Bieszczad. Serdeczne Bóg zapłać.

Środa – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy

Piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Sobota – wspomnienie bł. Stelli Mordasewicz i dziesięciu Towarzyszek, dziewic i męczennic (ss. nazaretanek z Nowogródka)

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana i wyprowadziliśmy