Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła (4 IX 2022 r.)

Dzisiaj o godz. 16.15 zmianka różańcowa. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na dokończenie budowy kościoła i plebanii.

Po wakacyjnej przerwie kancelaria będzie czynna jak w ciągu roku to jest: we wtorki i czwartki od 17.do 18.00 oraz w środy i piątki od 8.30 do 9.30. W  poniedziałki i soboty nieczynna.

W piątek 9 września o godz. 18:00 odprawimy Mszę Świętą na rozpoczęcie Roku Formacyjnego i Duszpasterskiego. Serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczególnie nasze grupy parafialne, do wspólnego zawierzenia tego czasu Panu Bogu.

W piątek 9 września o godz. 16:00  w salce na plebani odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie scholi. Serdecznie zapraszamy dziewczęta z kl. I-VI oraz osoby grające na instrumentach.

W piątek 9 września o godz. 19:00 w salce na plebani odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie Oazy. Serdecznie zapraszamy młodzież z kl. VII i VIII oraz szkół ponadpodstawowych.

W kolejną niedzielę 11 września na Mszy Świętej o godz. 11:00 poświęcimy tornistry. Serdecznie zachęcamy, aby wszystkie dzieci na tę Eucharystię przyniosły plecaki i przybory szkolne.

Również 11 września na Mszy Świętej o godz. 11:00 zostaną poświęcone stroje naszej scholi. Przy tej okazji raz jeszcze dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

W sobotę 17 września o godz. 9:00 w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy chłopców z kl. III-VI oraz kandydatów na lektorów z kl. VII i VIII oraz szkół ponadpodstawowych.

W niedzielę 11 września w Kalwarii będzie Pielgrzymka Rodzin. Uroczystości zaplanowane są od godz. 9.00.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Dąbrowskiego, Stopki,  Szarych Szeregów, Wyzwolenia, Żbickiej(5) i Żołnierzy Września. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Czwartek – święto narodzenia N.M.P.