Ogłoszenia Duszpasterskie XXX Niedziela Zwykła (24 X 2021 r.)

Dzisiaj wypada w naszej parafii odpust parafialny ku czci św. Jana Pawła II.  Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi dyr. Muzeum Św. Jana Pawła w Wadowicach ks. Łukasz Piórkowski.

Dzisiaj o godz. 19.00 w  kościele św. Marcina Krzeszowicki Wieczór Chwały.

W najbliższą środę 27 października zapraszamy uczniów kl. VI, VII, VIII na spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00.

Przed Uroczystością Wszystkich Świętych pamiętajmy o uporządkowaniu grobów na cmentarzu. Szkło i plastiki wrzucamy do kontenera, a trawę obok kontenera na śmieci.

W kancelarii i w zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i listopadowe.

Nabożeństwo różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17:30, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej(2), Majowej, Reymonta, Słonecznej, Szarych Szeregów, Widokowej i Żbickiej(2). Serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek   – wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy

Czwartek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana i wyprowadziliśmy z naszego Kościoła śp. Marię Mazur, Jacka Korbiela i Jerzego Tarkowskiego …….Wieczny odpoczynek……