Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła (2 X 2022 r.)

Dziś Msza przy krzyżu Czatkowickim o godz. 15.00, a o godz. 16.00 zmianka różańcowa. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

Dziś również w salce przy kościele św. Marcina o godz. 16.00, będzie pierwsze spotkanie kursu przedmałżeńskiego.

Nabożeństwo różańcowe odprawiamy w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. zachęcamy do modlitwy w tym pięknym nabożeństwie.

W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 6.30 do 7.30 i od 16.30 do 18.00. prosimy również zgłaszać chorych do wizyty pierwszopiątkowej. Wyjazd do chorych od 9.00.

W piątek 7 października w Święto Matki Bożej Różańcowej na Mszy Świętej o godz. 18:00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej. Rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o 17:30. Zapraszamy

Grupa Charytatywna zaprasza na kiermasz własnoręcznie pieczonych ciast, który odbędzie się w przyszłą niedzielę  9 października po każdej Mszy Świętej na placu przed kościołem. Całkowity dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na pomoc osobom potrzebującym z naszej parafii.

       Organizatorzy Szlachetnej Paczki poszukują rodzin, osób samotnych, z niepełnosprawnościami i innych w trudnej sytuacji życiowej. Takie osoby można zgłaszać przez stronę internetową lub u Grupy Charytatywnej.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej(2), Stopki, Szarych Szeregów, Wrzosowej i Żbickiej. Serdeczne Bóg zapłać.

 

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek          – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Środa          – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Piątek         – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej