PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH

Msze Święte kolędowe o godz. 18:00. Każda Eucharystia sprawowana jest w intencji parafian z danego rejonu. Wraz z Mszą Świętą nabożeństwo zawierzenia rodzin. Następnie indywidualne błogosławieństwo rodzin relikwiami św. pastuszków z Fatimy oraz św. Jana Pawła II, wraz z którym zostanie wręczony pamiątkowy obrazek z modlitwą w intencji rodzin oraz buteleczka z wodą święconą do poświęcenia domu. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy w okresie Bożego Narodzenia oraz umocnienia więzi rodzinnych i parafialnych.

Plan Mszy kolędowych:

Poniedziałek 27.12 – os. Żbik

Wtorek 28.12 – os. Czatkowice Górne

Środa 29.12 – ul. Reymonta, Stopki, Dąbrowskiego, Legionów Polskich i Krakowska.

Czwartek 30.12 – os. Ćmany

Poniedziałek 3.01.2022 – ul. Szarych Szeregów

Wtorek 4.01.2022 – ul. Żbicka

Środa 5.01.2022 – ul. Długa

Można wybrać dogodny dzień, gdyby zaistniały obiektywne lub indywidualne  przeszkody.