Rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową

„Kartka Bożonarodzeniowa” to konkurs plastyczny zorganizowany we współpracy Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza oraz Parafii św. Jana Pawła II w Krzeszowicach.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie przepięknych kartek świątecznych. W sumie napłynęło do nas prawie 100 😊 Każda z nich została przekazana przed Świętami Bożego Narodzenia osobom chorym, starszym, samotnym mieszkających
w Dom Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie. Obdarowani oraz Dyrekcja DPS bardzo dziękują za przekazane kartki wraz z życzeniami.

A oto lista zwycięzców

Kategoria: klasy I-III

Miejsce I: Wojciech Zych

Miejsce II: Yuliia Virstiuk

Miejsce III: Franciszek Zych

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Agata Migza, Aniela Molik, Antoni Pikul.

Kategoria: klasy IV-VIII

Miejsce I: Jakub Zdziech

Miejsce II: Martyna Piekarczyk

Miejsce III: Jakub Madeja

Wyróżnienia z tej kategorii otrzymali: Kinga Bury, Emilia Matiasik, Julia Chudziak, Ewa Szczepańczyk, Józef Calvert, Marcel Skalny, Nadia Kuśnierz

Zwycięzcom gratulujemy!

Rozdanie nagród nastąpi  w niedzielę 22 stycznia po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kościele św. Jana Pawła II w  Krzeszowicach.