Święto Chrztu Pańskiego

Dzisiaj jest Święto Chrztu Pańskiego. Rozpoczynamy okres zwykły w roku liturgicznym.
O godz. 16.00 odbędzie się w kościele św. Marcina koncert kolęd uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach.

Zapraszamy na spotkanie komitetu organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży w niedzielę 17.01. o godz. 18.45 w Domu Parafialnym przy kościele św. Marcina. W zakrystii jest do nabycie film na płycie DVD z konsekracji naszego Kościoła.

W minionym tygodniu na budowę kościoła i renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej (2), Chłopickiego (4), Danka, Długiej (2), Gminnej (2), Grunwaldzkiej (4), Krzywej, Legionów Polskich, Miękińskiej (4), Ogrodowej, Parkowej, Różanej Doliny, Stacji Kolejowej, Stopki, Szarych Szeregów (8), Szkolnej, Wąskiej, Żbickiej (6), os. Czatkowice Dolne i Górne oraz lektorzy naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.

Program wizyty duszpasterskiej: 11.01 – 16.01.2016 r. – kliknij po szczegóły