V Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj o godz. 9.00 wyrusza tradycyjna procesja ku czci św. Stanisława biskupa i męczennika z Wawelu na Skałkę z udziałem Episkopatu Polski.

W następną niedzielę o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się I Komunia święta dzieci. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości.

21 maja mija pierwsza rocznica święceń kapłańskich naszego rodaka ks. Tomasza Gawlika. W związku z tym w następną niedzielę o godz. 9.00  będzie odprawiona Msza św. w intencji    ks. Tomasza od mieszkańców os. Żbik.

Siostry Duszy Chrystusowej z kołami gospodyń wiejskich w Siedlcu, zapraszają chętnych, na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej licheńskiej w dniach 1 i 2 lipca br. ( przejazd, nocleg,  wyżywienie – 3 posiłki, przewodnik wynosi 180 zł.) Zapisy do 31 maja u Sióstr.

(u s. Maksymiliany w Siedlcu lub telefonicznie 660 251 800.)

W minionym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Nad Potokiem, Na Skarpie i Żwirki i Wigury. Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 w Krakowie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Szczegóły w gablotce

Wtorek         – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski

Czwartek      – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera

Sobota          – wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera