V Niedziela Zwykła – 09.02.2020

We wtorek wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Ogólnoświatowy Dzień Chorych. Z tej okazji organizujemy dla chorych
i ludzi w podeszłym wieku pielgrzymkę do bazyliki Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 8.30 sprzed kościoła św. Marcina. Jeszcze są wolne miejsca w autokarze.

Zapraszamy na kolejny Krzeszowicki Wieczór Chwały. Odbędzie się on w  kościele św. Marcina już za tydzień w niedzielę, 16. lutego o godz. 19.00.

W minionym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Krzemionki, Wyzwolenia, Żbickiej i Róża M.B. Łaskawej . Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, siostry św. Benedykta

Wtorek          – wspomnienie NMP z Lourdes

Piątek            – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy