VI Niedziela Wielkanocna

VI Niedziela Wielkanocna Ogłoszenia parafialne parafii św Jana Pawła II w Krzeszowicach

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika. W naszym kościele o godz. 11.00 Pierwsza Komunia św. dzieci.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym spotkanie Kręgu Biblijnego.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Nad Potokiem i Rodzice Dzieci I-szo Komunijnych. Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy

Środa          – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

Piątek          – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

Sobota        – wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa

●●●

W dniach 27 i 28 maja (sobota i niedziela) Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza wszystkich parafian na coroczną Majówkę Hrabiny Zofii. W sobotę od godziny 15.00 członkinie Kół Gospodyń Wiejskich na małej scenie za Pałacem Vauxhall będą prowadzić warsztaty „Majowe kwiaty” a następnie ok. godziny 17.00 przejdą pod kapliczkę „Pod Twoją Obronę” aby udekorować ją wykonanymi kwiatami i odśpiewać pieśni Maryjne. O godzinie 17.30 przejdą do kościoła św. Marcina na nabożeństwo majowe.