VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. Zespół Pomocy Międzyludzkiej kwestuje przed kościołem na półkolonię dla dzieci z najuboższych rodzin.

Nabożeństwo majowe – codziennie o 17.30. w niedzielę o 16.30

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

Od soboty nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy odprawiać po Mszy św. o godz. 18.00.

Grupa Charytatywna zaprasza na ostatnią przed wakacjami Dobrą Sobotę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 1 czerwca o godzinie 15.00.

W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.00 będzie rocznica I-szej Komunii św.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zmianka tajemnic różańcowych, a o 17.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

W minionym tygodniu na budowę i wykończenie naszego kościoła i plebanii złożyły ofiarę rodziny z ul. Słonecznej(2). Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

Środa            – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Czwartek      – wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika

Piątek           – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Sobota          – wspomnienie św. Justyna, męczennika

***

Burmistrz Gminy Krzeszowice zawiadamia o podjęciu przez Radę Miejską dwóch uchwał w sprawie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Wnioski można składać do 12 czerwca 2019 r.