VI Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. O 16.00 w Domu Parafialnym przy św. Józef rzemieślnikKościele św. Marcina rozpocznie się nowy cykl kursu przedmałżeńskiego. O 16.00 zmianka różańcowa. O 16.30 nabożeństwo majowe. Składka jest przeznaczona na wykończenie naszego Kościoła.

We wtorek, 3 maja, wypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedziele.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.30 do 18.00.
Księża Misjonarze z Nowej Wsi zapraszają na sumę odpustową ku czci św. Stanisława BM w sobotę 7 maja o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 i 11.00 w parafii św. Marcina odbędzie się I Komunia święta dzieci. Spowiedź dzieci i ich rodzin – w sobotę od godz. 16.00 do 18.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 wyruszy tradycyjna procesja ku czci św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę z udziałem Episkopatu Polski. Do udziału zaprasza nas serdecznie ks. kard. Stanisław Dziwisz.

W minionym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Dąbrowskiego i Słonecznej . Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

Na humanitarną pomoc dla Ukrainy zebrano w ubiegłą niedzielę przed kościołem 2150 zł. Serdecznie dziękujemy Ofiarodawcom i Zespołowi Charytatywnemu.

Poniedziałek – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
Środa           – święto św. Floriana, męczennika, patrona m. Krakowa, hutników i strażaków
Czwartek       – wspomnienie bł. Stanisława Kaźmierczyka, kapłana
Piątek           – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba