VII Niedziela Wielkanocna – 24.05.2020

Dzisiaj wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

O godz. 11.00 w naszym kościele będzie odprawiona uroczysta Msza św. na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II.

Nasz parafianin Mateusz Szybiak s. Bogusława i Jolanty, alumn Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie,  dnia 10 czerwca 2020 r. przyjmie święcenia diakonatu. Polecamy wszystkim modlitwę w jego intencji i o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebani ofiarę złożyły i wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul: Dąbrowskiego, Majowej, Powstańców Śląskich, Targowej, Szarych Szeregów, Żbickiej(2), Morawicy i z ul. Krasickiego w Przeworsku. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

 

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

Środa    – wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa

Piątek   – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Sobota  – wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika