VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 02.06.2019

Dzisiaj o godz. 16.00 zmianka tajemnic różańcowych, a o 16.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła i plebanii.
W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 16.30 do 18.00.

Spotkanie dla klas 6 i 7 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania odbędzie się wyjątkowo w sobotę po Mszy świętej wieczornej.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, św. Lipki, Warszawy i sanktuariów Warmii i Mazur. Szczegółowy program w gablocie przed Kościołem.

Straż Honorowa organizuje pielgrzymkę Arcybractwa Straży Honorowej na Jasną Górę 15 czerwca. Wyjazd sprzed kościoła św. Marcina 0 7.30. szczegóły w gablocie.

Osoby niepełnosprawne z grupy Supporto zapraszają na charytatywny zlot motoryzacyjny  w sobotę 8 czerwca, który odbędzie się na Placu Targowym. W programie atrakcje dla wszystkich uczestników.

Parafia św. Marcina z Tours serdecznie zaprasza na wieczór uwielbienia przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Na wspólną modlitwę zapraszamy do kościoła św. Marcina w Krzeszowicach w sobotę, 8 czerwca, o godz. 19:00.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul: Długiej, Tenczowej, Żbickiej i rodzice dzieci z rocznicy pierwszej komunii. . Składamy serdeczne Bóg zapłać.

W ubiegłą niedzielę Zespół Pomocy Międzyludzkiej zebrał na kweście przed naszymi kościołami na półkolonię dla dzieci z ubogich rodzin 1978 zł. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom i kwestującym.