Wielkanoc – 01.04.2018

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

Na radosne Święta Wielkanocy życzymy naszym Parafianom i Gościom obfitości Bożej łaski, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie dla wszystkich nadzieją w życiu ziemskim i na życie wieczne.

Grupa charytatywna serdecznie dziękuje wszystkim parafianom za złożone dary dla potrzebujących. Zebraliśmy ponad 300 kg żywności i 100 sztuk środków czystości, z których zostały przygotowane paczki dla kilkunastu potrzebujących rodzin z naszej parafii. Było to wielkie dzieło miłosierdzia za które bardzo dziękujemy.

Składka dzisiejsza jest przeznaczona na renowację naszej świątyni.

Jutro Poniedziałek Wielkanocy. Msze św. jak w niedzielę. Msza św. chrzcielna
o godz. 11.00. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 16.30 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej w kościele św. Marcina będzie konferencja dla klas VII Szkoły Podstawowej i II gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę zmianka tajemnic różańcowych z przyjęciem nowych członków o godz. 15.30.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Dąbrowskiego, Polaczka, Szarych Szeregów i Żbickiej. – Serdeczne Bóg zapłać.

 Ks. Dziekan informuje że pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Grecji, śladami św. Pawła, Andrzeja, Mikołaja i o. Pio – (wypada w przyszłym roku 50. r. jego śmierci) – od 18 do 29 maja. Koszt 3050 zł i ok.165 EUR. Zgłoszenia u ks. Dziekana.