Wielkanoc 2017

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

Na radosne Święta Wielkanocy życzymy naszym Parafianom i Gościom obfitości Bożej łaski, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie dla wszystkich nadzieją w życiu ziemskim i na życie wieczne.

Wielkanoc 2017 Partafia św Jana Pawła IIw Krzeszowicach

Jutro Poniedziałek Wielkanocy. Msze św. jak w niedzielę. Składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Idąc za wezwaniem Ojca św. Franciszka i Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie kwesta do puszek na Syrię, szczególnie na zrujnowane Aleppo.

Straż Honorowa organizuje w przyszłą niedzielę pielgrzymkę do Łagiewnik. Bliższe informacje w gablotce parafialnej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyła ofiarę rodzina z ul. Legionów Polskich. – Serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dziekan organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 14 – 21 października. 2017 r. Koszt – 600 zł i 1050 USD. Zgłoszenia u ks. Dziekana Andrzeja Szczotki.