25-lecie kapłaństwa Ojca Roberta Wieczorka

29 kwietnia 2018 w naszej parafii miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na mszy świętej o godzinie 11.00 w naszym Kościele, odbyła się uroczysta msza święta podczas której modliliśmy się wspólnie z naszym parafianinem Ojcem Robertem Wieczorkiem misjonarzem z Republiki Środkowej Afryki. Ojciec Robert obchodził swoje 25-lecie posługi kapłańskiej. Mszę świętą koncelebrował brat ojca Roberta Ksiądz Krzysztof Wieczorek – kierownik administracyjny i kapelan ZOL Caritas w Zatorze oraz dyrektor i kapelan DPS Caritas w Zatorze  oraz nasz wikary ksiądz Robert . Podczas homilii, którą wygłosił nasz Misjonarz przekazał nam świadectwo swojego życia , pełnego wiary od najmłodszych lat .
Obecnie Ojciec Robert jest proboszczem jednej z parafii w Republice Środkowej Afryki, gdzie każdego dnia stawia czoła rebeliantom i mimo przeciwności głosi odważnie Słowo Boże .
Oddajemy Go naszym modlitwom prosząc o potrzebne łaski w tak trudnym dziele misyjnym jaki jest jego udziałem już od ponad 20 lat.