30 lat kapłaństwa księdza Proboszcza Kanonika Karola Szałasa

21 maja 1989 roku Karol Szałas w katedrze na Wawelu przyjął świecenia z rąk ówczesnego arcybiskupa metropolity krakowskiego księdza Kardynała Franciszka Macharskiego. W niedzielę 19 maja 2019 podczas mszy świętej o godzinie 11.00 nasz Proboszcz Ksiądz Kanonik Karol Szałas obchodził swój jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej. Podczas koncelebrowanej eucharystii razem z księdzem wikarym naszej Parafii Robertem Michałkiem , modliliśmy się dziękując Bogu za posługę naszego Proboszcza. Na koniec mszy świętej różne grupy działające przy parafii złożyły podziękowania Księdzu Karolowi za jego pracę i trud  posługi jaki sprawuje w naszej parafii.

Z okazji jubileuszu 30-lecia pracy duszpasterskiej składamy serdeczne i gorące życzenia zdrowia, siły i pogody ducha, pomyślności w realizacji wszelkich zamierzeń, błogosławieństwa i opieki Bożej na każdy dzień trudnej, ale jakże pięknej i owocnej pracy oraz wielu jeszcze pomyślnych i szczęśliwych lat w naszej parafii.

Księże Karolu Szczęść Boże – Parafianie