Wyniki konkursu „Kartka Bożonarodzeniowa”

„Kartka Bożonarodzeniowa” to konkurs plastyczny zorganizowany we współpracy Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza oraz Parafii św. Jana Pawła II w Krzeszowicach. W konkursie również wzięli udział uczniowie Niepublicznego Przedszkola „Iskierki”, Niepublicznego Przedszkola „Tuptusie” oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie przepięknych kartek świątecznych.
W sumie napłynęło do nas 165. Każda z nich została przekazana przed Świętami Bożego Narodzenia osobom chorym, starszym, samotnym mieszkających w Domu Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek w Podgórkach Tynieckich oraz Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie. Obdarowani oraz Dyrekcje tych DPS bardzo dziękują za przekazane kartki wraz z życzeniami.

A oto lista zwycięzców

Kategoria: przedszkole

Miejsce I: Jędrzej Konieczny z Niepublicznego Przedszkola „Iskierki”

Miejsce II: Martyna Rudel z Niepublicznego Przedszkola „Tuptusie”

Miejsce III: Martyna Redlarska z Niepublicznego Przedszkola „Tuptusie”

Kategoria: klasy I-III

Miejsce I: Emilia Matiasik z kl. III

Miejsce II: Jakub Madeja z kl. III

Miejsce III: Agata Migza z kl. I

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Magdalena Mędrek z kl. III, Wiktoria Koryczan z kl. I, Weronika Sarek z kl. II

Kategoria: klasy IV-VIII

Miejsce I: Jakub Zdziech z kl. VI

Miejsce II: Mira Mlicka z kl. V

Miejsce III: ex aequo: Mateusz Suchan z kl. VII oraz  Zuzanna Kierżek z kl. VII

Wyróżnienia z tej kategorii otrzymali: Bartosz Kaczor z kl. IV, Maja Kluba z kl. VI, Ew Gajda z kl. IV.

Kategoria: szkoła ponadpodstawowa

Miejsce I: Emilia Woszczyna z kl. IV

Miejsce II: Monika Strączek z kl. IV

Miejsce III: Kamil Ćwioro z kl. I

Zwycięzcom gratulujemy!

Ze względu na ferie zimowe rozdanie nagród nastąpi  w niedzielę 6 lutego po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kościele św. Jana Pawła II w Krzeszowicach.