X Niedziela Zwykła – 10.06.2018

Dziś po każdej Mszy św. zapraszamy na kiermasz książek organizowany przez grupę charytatywną. Dochód z niego będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym z naszej parafii. Zebranych zostało 1153 książki. Dziękujemy.

Dzisiaj o godz. 15.00  Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym w Czatkowicach. Po Mszy św. będzie tradycyjny piknik. Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę Zespół Interwencyjny Pomocy Międzyludzkiej będzie kwestował przed kościołami na półkolonie dla dzieci z ubogich rodzin.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Żbickiej i Czernej. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła

Wtorek    – wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy

Środa       – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera o doktora Kościoła

Czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika