XI Niedziela zwykła

11niedzW środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ i NSM.

W piątek o godz. 18.30 w Domu Parafialnym odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Słonecznej, Szarych Szeregów (2), Wrzosowej(2) i Żbickiej. Składam im serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Dziekan organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15 – 22 października. Koszt – 600 zł i 1040 USD. Zgłoszenia u ks. dziekana A. Szczotki.

Straż Honorowa NSPJ i NSM serdecznie zaprasza czcicieli Serca Bożego i zainteresowanych parafian na XXXI Ogólnopolską Pielgrzymkę Arcybractwa na Jasną Górę w dniu 18.06.2016 r. Szczegóły w gablotce.

Zarząd Interwencyjnego Zespołu Pomocy Międzyludzkiej zaprasza rodziców zainteresowanych półkolonią do zapisywania swoich dzieci. Półkolonia, jak co roku, odbędzie się w Szkole Podstawowej, w dniach od 27 czerwca do 12 lipca. Dla dzieci zapewnia się 3 posiłki dziennie, wyjazdy na basen, całodniowe wycieczki turystyczno-rekreacyjne oraz inne atrakcje i zabawy. Karty kolonijne znajdują się w sekretariatach szkół. Zapisy do 15 czerwca.

W przyszłą niedzielę (19.06.) przed kościołem będzie kwesta na wyjazd letni wspólnoty osób niepełnosprawnych „Obuzki”.

Poniedziałek    – wspomnienie Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
Wtorek             – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
Środa    – wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy
Piątek    – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

Dzisiaj o godz. 17.00 w kościele w Tenczynku odbędzie koncert „Zbliż się do mego serca”. W programie: kompozycje Józefa Skrzeka oraz poezja Jana Pawła II, Romana Brandstattera, Marty Dąbkowskiej i Małgorzaty Winiarskiej. Wśród wykonawców m.in. Józef Skrzek.